Skip to main content

Partnerzy

Lokalne biuro Verifone oraz wyszukiwarka Partnerów

Verifone i nasi partnerzy działają w ponad 110 krajach na całym świecie. Dzięki połączeniu lokalnej wiedzy i doświadczenia z dostępem do globalnych zasobów Verifone jesteśmy w stanie dostarczać spersonalizowane rozwiązania płatnicze oraz rozwiązywać nawet najbardziej wymagające problemy biznesowe.

Zostań Partnerem Verifone

Chcesz współpracować z nami przy konkretnym projekcie lub chcesz zaoferować swoim klientom rozwiązania Verifone? Dowiedz się więcej o naszych programach partnerskich.

Program Verifone International Partners (VIP) oferuje szeroki zakres usług, w tym kompleksowe szkolenia dotyczące produktów i sprzedaży. Celem programu jest pomoc międzynarodowym partnerom w rozwoju oraz sprzedaży naszych rozwiązań oferowanych klientom Verifone na całym świecie.

Program VIP 

Uzyskaj status Partnera Verifone

Marka Verifone jest rozpoznawalna na całym świecie jako dostawca niezawodnych, przyjaznych dla użytkownika rozwiązań systemowych, a także pełnej gamy pomocniczych aplikacji, środowisk programistycznych, zarządzania urządzeniami, architektury zabezpieczeń i usług.

Aby zostać Partnerem Verifone prosimy o kontakt: 

Verifone Sp. z o.o.

Platinium Business Park III
Ul. Wołoska 9A
02-583 Warszawa
Polska

Tel: +48 22 380 17 00
Fax: +48 22 380 17 01
E-mail:info-ce@verifone.com