Carbon Mobile 5 in store
INTELIGENTNE PŁATNOŚCI. INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA. INTELIGENTNY HANDEL.

Rozwiązania dla branży retail

Nowa generacja urządzeń stworzonych dla branży retail pozwala zaoferować konsumentom zupełnie nowe doświadczenia zakupowe.

IDEALNE ROZWIĄZANIE

Przyjmowanie płatności w dowolnym miejscu na terenie sklepu

Sprzedaż detaliczna ulega ciągłym zmianom. Dzisiaj to konsumenci wyznaczają trendy w branży - korzystając z portali społecznościowych i wyszukując informacje na temat marki online. Chcą wybierać najwygodniejszą dla siebie metodę płatności i być nagradzani. Interakcja z klientem powinna być wielokanałowa i kompleksowa. Verifone może to ułatwić.

STWORZONE DLA POTRZEB HANDLU

 • Łatwiejsze płatności

  Skup się na tym, co dla Ciebie ważne – na sprzedaży detalicznej. Przyjmowanie płatności pozostaw nam!
 • Wyjdź poza sklepową ladę

  Dzięki urządzeniom mPOS można zainicjować spersonalizowaną, interesującą i nienachalną interakcję w dowolnym miejscu w sklepie.
 • Popraw doświadczenia zakupowe

  Pozbądź się kolejek i stwórz przyjemne doświadczenie zakupowe, oferując możliwość zapłacenia w dowolnym miejscu w sklepie.
Urządzenia dla retailu

Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania typu "wszystko w jednym", czy też terminala POS z PIN padem, nasza oferta produktów została zaprojektowana z myślą o wygodzie, bezpieczeństwie i prostocie. Od podstawowej akceptacji płatności do bardziej zaawansowanych funkcjonalności - urządzenia Verifone dostarczają sprzedawcom narzędzia pozwalające wesprzeć ich biznes.

 • P400

  P400

  Zaawansowany technologicznie PIN pad z multimedialnymi funkcjonalnościami.

 • p200

  P200

  Nowoczesna architektura i moc funkcjonalności w najnowszym PIN padzie Engage.

 • V205c

  V205c

  Terminal stacjonarny z kolorowym wyświetlaczem.

Urządzenia multilane oferują między innymi: przyjmowanie płatności, obsługę multimediów o wysokiej rozdzielczości, możliwość zaprojektowania niestandardowych interfejsów użytkownika, wprowadzenie kuponów rabatowych, promocji i programów lojalnościowych i wiele więcej.

 • M400

  M400

  Wielofunkcyjne urządzenie POS z zaawansowanymi możliwościami personalizacji przekazu.

Mobilne rozwiązania płatnicze Verifone wykorzystują zaawansowaną technologię i spełniają najnowsze wymogi bezpieczeństwa płatności. Pozwalają zaoferować konsumentom szybkie, bezpieczne i wygodne płatności w dowolnym miejscu i czasie. Rozwiązania Verifone są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi działającymi z różnymi systemami operacyjnymi i mogą być dostosowywane do potrzeb wielu branż.

 • e285

  e285

  Pierwsze rozwiązanie mPOS z rodziny Engage.

 • e280 front image

  e280

  Niezwykle wszechstronne rozwiązanie do akceptacji płatności mobilnych.

Oferujemy bogatą ofertę rozwiązań bezprzewodowych, zapewniających bezpieczne akceptowanie płatności w dowolnym czasie i miejscu. Terminale przenośne Verifone zostały stworzone do pracy zarówno w branży HoReCa, gdzie są narażone na upadek lub zalanie, jak i w branży transportowej lub w plenerze, gdzie wyjątkowo ważna jest niezawodna łączność.

 • V400m

  V400m

  V400m to kompaktowy, elegancki i wszechstronny terminal przenośny.

Porozmawiaj z nami

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami