Skip to main content
Person holding the world in hands
March 16, 2020

Wiadomość włączona COVID-19

Mike Pulli headshot
Mike Pulli
Chief Executive Officer

Nasza troska dotyczy osób i społeczności dotkniętych COVID-19. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów i partnerów jest obecnie głównym celem.

Verifone jest w stanie przetrwać te trudne czasy i nadal dostarczać nasze produkty i usługi. Uważnie monitorujemy sytuację, przygotowujemy się do potencjalnych scenariuszy i szybko reagujemy na zmieniające się warunki oraz nowe informacje w miarę ich pojawiania się. Codziennie monitorujemy i dostosowujemy plan dzialania.

Pragniemy zapewnić ci jasną komunikację, abyś miał informacje o działaniach, które podejmujemy w odpowiedzi na COVID-19. Oto podsumowanie niektórych z podjętych przez nas kroków:

•    Przestrzegamy wskazówek agencji regulacyjnych w regionach, w których działamy, w tym CDC, WHO i władz lokalnych.
•    Wprowdziliśmy ograniczenia dotyczące podróży służbowych, zasady dotyczące pracy z domu oraz ustanowiliśmy inne zasady i procedury w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom i ograniczenia rozprzestrzeniania się chorób. Podkreślamy również, że pracownicy nie powinni wchodzić do naszych obiektów, jeśli wykazują jakiekolwiek oznaki choroby lub uważają, że zostali potencjalnie narażeni.
•    Świadczenie usług płatniczych klientom jest oczywiście najważniejsze. Zespół Verifone Cloud Services (VCS) zaktualizował i zapobiegawczo przetestował plany i procedury ciągłości działania, które wcześniej obowiązywały. Verifone będzie kontynuować działalność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w przypadku zamknięcia biura lub innych nieplanowanych ograniczeń na całym świecie. Zespoły VCS są zlokalizowane w wielu regionach, aby utrzymywać ciągłość usług.
•    Nasi pracownicy są globalnie rozproszeni a narzędzia solidne i oparte na chmurze, aby zapewnić dostępność klientom oraz partnerom, nawet jeśli nasze placówki są niedostępne.
•    W naszych placówkach, w tym w centrach naprawczych, udostępniamy ulepszone środki odkażające. Naszym pracownikom zapewniamy szkolenia zwiększające bezpieczeństwo.
•    Nasz zespół operacyjny pracuje przez całą dobę, aby zminimalizować zakłócenia w produkcji sprzętu. Jesteśmy dobrze przygotowani pod kątem produkcji w Azji/Pacyfiku oraz w innych regionach świata. Wiele wskazuje na to, że sytuacja w Chinach ulega poprawie i mamy nadzieję, że w nadchodzących miesiącach ta tendencja będzie się utrzymywać.

W imieniu wszystkich naszych zespołów dziękujemy za zaufanie do Verifone. Jesteśmy dumni, że możemy być dla Państwa cennym partnerem w tych niepewnych czasach. Jeśli macie Państwo pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Państwa opiekunem.

Z poważaniem,

Mike Pulli
CEO, Verifone

 

Porozmawiaj z nami

Chcę porozmawiać o nowych rozwiązaniach płatniczych

Dowiedz sie więcej